Bayern przedłuży kontrakt z Lewandowskim? Głos zabrał dyrektor Oliver Kahn

Dyrektor wykonawczy Bayernu Monachium, Oliver Kahn, został zapytany przez dziennikarzy "Kickera" o to, czy klub ma zamiar przedłużyć kontrakty z Robertem Lewandowskim, Thomasem Muellerem i Manuelem Neuerem. - Dlaczego nie mielibyśmy o tym myśleć? - mówi Kahn.

Umowy Manuela Neuera, Roberta Lewandowskiego i Thomasa Muellera z Bayernem Monachium są ważne do 30 czerwca 2023 roku. W przypadku wypełnienia umowy zawodnicy mieliby odpowiednio 37, 35 i 34 lata. Jak dotąd Bayern nie rozpoczął rozmów ze swoimi gwiazdami w sprawie ich przedłużenia.

Zobacz wideo Gol Roberta Lewandowskiego w meczu z Werderem [ELEVEN SPORTS]

Oliver Kahn o przedłużeniu kontraktu z Robertem Lewandowskim: Dlaczego nie mamy o tym myśleć?

Dyrektor wykonawczy Bayernu Monachium, Oliver Kahn, został zapytany przez dziennikarzy niemieckiego magazynu "Kicker" o przyszłość swoich największych gwiazd: Roberta Lewandowskiego, Manuela Neuera i Thomasa Muellera. Jego zdaniem klub rozważa możliwość przedłużenia kontraktów. – Dlaczego nie mielibyśmy o tym myśleć, jeśli cała trójka będzie grać tak, jak obecnie? To jednak nas nie zwalnia z myślenia o tym, co nas czeka po ich odejściu z klubu – powiedział Kahn.

Były piłkarz Bayernu otrzymał też pytanie o przyszłość trenera Hans-Dietera Flicka. Mimo plotek łączących go z objęciem reprezentacji Niemiec po odejściu Joachima Loewa, w klubie są spokojni o jego przyszłość. – Jestem spokojny, Flick ma kontrakt z Bayernem do końca czerwca 2023 roku – skwitował krótko dyrektor klubu.

Erling Braut Haaland następcą Roberta Lewandowskiego w Bayernie Monachium? Kahn zabrał głos

W ostatnich tygodniach z transferem do Bayernu Monachium jest łączony Erling Braut Haaland, który obecnie występuje w barwach Borussii Dortmund. Zdaniem Olivera Kahna, klub w ogóle nie rozważa transferu reprezentanta Norwegii. – Obecnie nie martwimy się o transfer nowego napastnika, bo na tej pozycji mamy najlepszego piłkarza na świecie. Z tego powodu nie mam zamiaru wypowiadać się na temat piłkarza, który gra w innym klubie, niż Bayern Monachium – dodał Kahn.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.