Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Hansi Flick zastąpi Joachima Loewa? Trener Bayernu zabrał głos w sprawie plotek

Hansi Flick zabrał głos w sprawie spekulacji o przejęciu reprezentacji Niemiec po Joachimie Loewie. - Chcę kontynuować pracę i w stu procentach skoncentrować się na pracy w Bayernie - cytuje szkoleniowca Bawarczyków niemiecki "Kicker".

Joachim Loew po mistrzostwach Europy nie będzie już selekcjonerem reprezentacji Niemiec, poinformowała DFB. Pierwotnie miał on obowiazywać do końca mistrzostw świata w Katarze, ale współpraca zostanie zakończona półtora roku wcześniej. Już wcześniej spekulowano o przejęciu drużyny narodowej przez Hansiego Flicka, który w przeszłości już pracował z reprezentacją. 

Zobacz wideo Lewandowski po raz 31.! Tak sfinalizował hat-trick w spotkaniu z BVB [ELEVEN SPORTS]

Hansi Flick nie myśli o odejściu z Bayernu Monachium. "Spekulacje na temat mojej przyszłości są zabronione"

Hansi Flick współpracował z reprezentacją Niemiec od 2006 do 2014 roku. W tym czasie trener Bayernu Monachium pełnił rolę asystenta Joachima Loewa. - Spędziłem bardzo, bardzo miły czas w DFB, szczególnie z Loewem - powiedział 56-latek. W ostatnim oświadczeniu potwierdził, że nie przejmuje się teraz zmianą posady.

Robert LewandowskiNietypowe trofeum i gratulacje dla Lewandowskiego. "To zaszczyt być twoją żoną"

Kontrakt Hansiego Flicka z Bayernem Monachium obowiązuje do końca czerwca 2023 roku. - Dlatego nie dbam o takie rzeczy. Chcę kontynuować pracę z sukcesem i skoncentrować się w stu procentach na Bayernie. Dlatego spekulacje na temat mojej przyszłości są zabronione. Nie interesuje mnie przeszłość i przyszłość, ale teraźniejszość. Spekuluje się, że będę selekcjonerem reprezentacji. Dla mnie słusznym podejściem jest powiedzenie: zadbam o swój zespół i mecz z Werderem Brema. Spekulacje nie są problemem, nie chcę się w to mieszać - dodał Hansi Flick

TVP wybrało kolejny mecz Ligi Mistrzów. Wybór podzielił kibicówTVP wybrało kolejny mecz Ligi Mistrzów. Wybór podzielił kibiców

Oprócz Hansiego Flicka do reprezentacji Niemiec przypisywano także Juergen Klopp. W związku ze spekulacjami o odejściu 56-latka z Bayernu Monachium niemieckie media podsyciły plotki. "Bild" poszedł nawet krok dalej i poinformował już, kto może zostać następcą Flicka w Bayernie Monachium, jeśli ten zdecyduje się objąć niemiecką kadrę.