Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Media publikują nowe informacje ws. śmierci byłej dziewczyny Boatenga, Kasi Lenhardt. "Zarządzono sekcję zwłok"

Prokuratura w Berlinie wciąż bada sprawę śmierci Kasi Lenhardt, byłej partnerki obrońcy Bayernu Monachium - Jerome'a Boatenga. Niemieckie media poinformowały o rozpoczętym śledztwie.

25-letnia polska modelka Katarzyna Lenhardt została znaleziona martwa 9 lutego w swoim mieszkaniu w Berlinie. Choć oficjalnego potwierdzenia ze strony policji nie było, w Niemczech nikt już nie ma wątpliwości, że Polka popełniła samobójstwo. W ostatnich dniach w mieszkaniu Lenhardt znaleziono dokument, podpisany przez Polkę i piłkarza Bayernu, w którym dziewczyna zobowiązuje się do "zachowania absolutnego milczenia" na temat związku z Boatengiem. Dokument ten zabraniał jej udzielania jakich informacji i nie tylko publikowania wiadomości tekstowych/maili czy zdjęć, ale wręcz nakazywał ich skasowanie.

Zobacz wideo Katastrofa Borussii Dortmund coraz bliżej. "Transfer Haalanda może być przesądzony. Idealny kierunek"

Prokuratura wciąż bada sprawę śmierci Kasi Lengardt. "Wszczęto śledztwo. Zarządzono sekcję"

Jak się okazuje, na jaw wychodzą kolejne informacje dotyczący śmierci modelki. - W związku ze śmiercią [Kasi Lenhardt] prokuratura w Berlinie wszczęła śledztwo. Zarządzono sekcję zwłok - podaje źródło "Promiflash". Portal dodaje, że na ten moment nie jest w stanie opublikować żadnych informacji o dalszych działaniach niemieckich władz.

Głos w sprawie zabrała również matka Kasi. "Chciałbym napisać do każdego z was osobiście, ale w tej chwili po prostu nie mogę znaleźć siły i spokoju, aby wyrazić moje myśli i emocje w słowach (...). Strata Kasi uderzyła nas brutalnie" - napisała w emocjonalnym wpisie Adrianna Lenhardt.

Kasia Lenhardt, była partnerka Jerome Boatenga, popełniła samobójstwoMatka Kasi Lenhardt zabrała głos po samobójstwie córki. "Nie mogę znaleźć siły i spokoju"

Po śmierci 25-letniej modelki Jerome Boateng odsunął się od zespołu na kilka dni. Później jednak wrócił do treningów, a w sobotę także do składu Bayernu Monachium. Doświadczony obrońca rozegrał pełne 90 minut w przegranym meczu Bundesligi z Eintrachtem Frankfurt (1:2). Były reprezentant Niemiec wystąpił z czarną opaską na ramieniu.

Jeśli w związku z myślami samobójczymi lub próbą samobójczą występuje zagrożenie życia, w celu natychmiastowej interwencji kryzysowej, zadzwoń na policję pod numer 112 lub udaj się na oddział pogotowia do miejscowego szpitala psychiatrycznego.

Jeśli potrzebujesz rozmowy z psychologiem, możesz zwrócić się do Całodobowego Centrum Wsparcia [link: https://liniawsparcia.pl/] pod numerem 800 70 2222. Pod telefonem, mailem i czatem dyżurują psycholodzy Fundacji ITAKA udzielający porad i kierujący dzwoniące osoby do odpowiedniej placówki pomocowej w ich regionie. Z Centrum skontaktować mogą się także bliscy osób, które wymagają pomocy. Specjaliści doradzą co zrobić, żeby skłonić naszego bliskiego do kontaktu ze specjalistą.