Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Niemieckie media chwalą Lewandowskiego. "Zasługuje tylko na jedną ocenę"

- To, jak przyjął podanie Kimmicha i strzelił bramkę na 2:0, zasługuje tylko na jedną ocenę: światowa klasa - pisze niemiecki oddział portalu Goal.com o postawie Roberta Lewandowskiego.

Robert Lewandowski znów zbliżył się do rekordu Bundesligi Gerda Mullera. Polak w wygranym 4:0 wyjazdowym meczu z Schalke zdobył już szóstą bramkę w tym roku. Tuż na początku drugiej połowy otrzymał świetne podanie od Joshuy Kimmicha, przyjął piłkę, zgubił pilnującego go obrońcę i strzelił gola.

Zobacz wideo Niesamowita seria Lewandowskiego! Polak się nie zatrzymuje [ELEVEN SPORTS]

Bayern Monachium - Sevilla. Robert Lewandowski cieszy się z gola, który nie został uznanyLewandowski śrubuje rekord Bundesligi! Kolejny gol Polaka. Bayern rozbił Schalke

Lewandowski dużo pracował dla kolegów

Niemiecki "Kicker" podkreśla, że Lewandowski znów strzelił gola ze swoim ulubionym przeciwnikiem. Przypomina również, że dla Polaka była to już 23 bramka w tym sezonie.

Tymczasem sport.de. daje mu notę 2 (1 jest najlepsza) i zwraca uwagę, że Lewandowski pracował dla kolegów. - Dużo pracował i tworzył przestrzeń kolegom z drużyny - czytamy. Dziennikarze podkreślają też, że pobił dwa rekordy Bundesligi: strzelając w ośmiu wyjazdowych meczach z rzędu oraz w każdym z ostatnich jedenastu spotkań.

Robert Lewandowski w meczu z SchalkeLewandowski przeszedł do historii! Tym golem pobił kolejny rekord [WIDEO]

Identyczną notę otrzymał również od portal ran.de. - Drugą bramkę strzelił jak piłkarz światowego formatu -  czytamy.

Lewandowskim zachwycają się również w niemieckiej wersji serwisu goal.com. - To, jak przyjął podanie Kimmicha i strzelił bramkę na 2:0, zasługuje tylko na jedną ocenę: światowa klasa - piszą dziennikarze i też dają notę dwa.