Imponujące łóżkowe zdjęcie Lewandowskiego. Oto wszystkie jego trofea w tym roku

Robert Lewandowski pochwalił się w mediach społecznościowych kolejnym zdjęciem ze swojego łóżka. Polski napastnik znajduje się w nim ze wszystkimi pucharami i statuetkami, które zdobył w 2020 roku. Ich liczba robi wrażenie!
Zobacz wideo Tak strzela najlepszy piłkarz świata! Gol Lewandowskiego w meczu na szczycie [ELEVEN SPORTS]

W sierpniu, po zwycięstwie w Lidze Mistrzów, Bayern Monachium udostępnił w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym Robert Lewandowski leżał w łóżku z pucharem. Tym razem, z okazji końca roku, polski napastnik opublikował zdjęcie, na którym także leży w łóżku, ale jest otoczony wszystkimi pucharami i statuetkami, które zdobył w 2020 roku.

 

Lewandowski seryjnie zdobywa indywidualne wyróżnienia

Lewandowski zdecydowanie miał czym się w tym roku pochwalić. Mistrzostwo Niemiec, Puchar Niemiec, Liga Mistrzów, tytuły króla strzelców Bundesligi, Ligi Mistrzów, tytuł Piłkarza Roku FIFA i wiele, wiele innych. Nie odbył się prestiżowy plebiscyt Złotej Piłki, gdyż "France Football" jego tegoroczną edycję z powodu pandemii koronawirusa. Dlatego Polak tytułem najlepszego piłkarza roku został wyróżniony przez niemal każdy liczący się serwis, magazyn czy dziennik sportowy w Europie - m.in. przez hiszpańską "Marcę", niemiecki "Bild" czy brytyjski "The Guardian".

Robert Lewandowski w tym roku seryjnie zdobywa indywidualne wyróżnienia. Polak otrzymał najważniejsze nagrody na świecie, FIFA The Bestmy wyróżniliśmy go w tegorocznej edycji naszego plebiscytu „Ikona Futbolu”. W niedzielę wybrano go także na piłkarza roku na gali Globe Soccer Awards w Dubaju.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.