Robert Lewandowski koszmarem Bayeru Leverkusen! Wykorzystał kolejny błąd! [WIDEO]

Robert Lewandowski znów przesądził o wygranej Bayernu. Tym razem w ostatniej akcji meczu z Bayerem Leverkusen (2:1).

93. minuta, Bayern robi pressing na połowie Bayeru. Piłkę traci Jonathan Tah. Ta dociera do atakującego z lewej strony Roberta Lewandowskiego. Polak uderza na bramkę gospodarzy. Po drodze piłka odbija się od Emonda Tapsoby i wpada do bramki Bayeru.

Zobacz, jak Lewandowski dał wygraną Bayernowi:

Zobacz wideo Tak strzela najlepszy piłkarz świata! Gol Lewandowskiego w meczu na szczycie [ELEVEN SPORTS]

To była ostatnia akcja meczu. Dzięki bramce LewandowskiegoBayern wygrał niezwykle ważne spotkanie 2:1. Pokonał w Leverkusen dotychczasowego lidera Bundesligi i dzięki temu sam objął prowadzenie w tabeli.

Kamil StochKamil Stoch liczy na coś zdecydowanie większego. Wymowne kilka sekund tuż po skoku

Polak trafił także w pierwszej połowie, wykorzystując fatalny błąd Taha i bramkarza Lucasa Hradecky'ego. Po tym spotkaniu ma już 17 trafień w Bundeslidze po 13 kolejkach. We wszystkich rozgrywkach ma 20 trafień. Dla Lewandowskiego był to pierwszy mecz od czwartku, gdy otrzymał na gali FIFA Best nagrodę dla najlepszego piłkarza świata. To także ostatnie spotkanie Bayernu w tym roku. Kolejne mistrzowie Niemiec rozegrają 3 stycznia z Mainz.

Polacy w świetnej sytuacji w Pucharze Narodów. Możemy gonić liderówPolacy w świetnej sytuacji w Pucharze Narodów. Możemy gonić liderów

Więcej o: