Co za bramka Bayeru! Manuel Neuer nawet się nie poruszył! [WIDEO]

Kapitalny gol Patrika Schicka daje prowadzenie Bayerowi Leverkusen w hicie Bundesligi z Bayernem Monachium.

14. minuta, rzut rożny dla gospodarzy. Wykonany krótko, następuje dośrodkowanie w pole karne Bayernu. Piłka dochodzi do Patrika Schicka, który kapitalnym uderzeniem z woleja pokonuje Manuela Neuera. Co za gol reprezentanta Czech!

Zobacz bramkę Schicka:

W hicie Bundesligi Bayer prowadzi na własnym stadionie z Bayernem 1:0. Trwa pierwsza połowa. W ekipie gości od 1. minuty gra Robert Lewandowski, który w czwartek został wybrany najlepszym piłkarzem świata na gali FIFA Best.

Właściciel Legii Dariusz MioduskiMichniewicz spotkał się z Mioduskim. Jakie są priorytety transferowe Legii?

Mecz Bayeru z Bayernem jest niezwykle istotny dla układu tabeli. Gospodarze byli przed tą kolejką na prowadzeniu w lidze z 28 punktami. Mistrzowie Niemiec tracili do nich punkt. Relacja z tego meczu na Sport.pl.

Michał Kucharczyk (z piłką) i David Stec podczas meczu Pogoni z Podhalem Nowy TargDwa nieuznane gole, rozstrzygnięcie w ostatnich sekundach! Pogoń wiceliderem ekstraklasy