Skandaliczne sceny podczas meczu Bundesligi! Thuram opluł rywala [WIDEO]

Skandaliczne zachowanie Marcusa Thurama w meczu Borussia Moenchengladbach - Hoffenheim (1:2). Piłkarz gospodarzy napluł w twarz rywalowi, za co otrzymał czerwoną kartkę.

79. minuta, Marcus Thuram podchodzi do Stefana Poscha i pluje mu w twarz. Zaskoczony Austriak cofa się, wycierając twarz rękawem. Dochodzi do zamieszania między piłkarzami, sędzia pokazuje Francuzowi czerwoną kartkę.

Zobacz zachowanie Thurama:

Nie wiadomo, dlaczego Thuram tak się zachował. Czy został sprowokowany? Nie ma to znaczenia. Chamskie zachowanie spotkało się z karą od sędziego, a mogą być dalsze konsekwencje ze strony klubu i władz Bundesligi. - Thuram opluł Poscha. Oby dostał potężną karę od ligi i klubu. Masakracja - napisał Michał Zaremba z portalu 2x45.info. Marcus Thuram to syn Liliana Thurama, mistrza świata 1998 roku i mistrza Europy z 2000 roku. Jest jednym z filarów Borussii. W tym sezonie ma już cztery gole i siedem asyst.

Do 79. minuty i wyrzucenia Thurama Borussia remisowała z Hoffenheim 1:1. Dla gospodarzy trafił w 34. minucie Lars Stindl. W 75. minucie odpowiedział Andre Kramarić. Kilka minut po zejściu z boiska Thurama bramkę dla gości zdobył Ryan Sessegnon.

Michał Kucharczyk (z piłką) i David Stec podczas meczu Pogoni z Podhalem Nowy TargDwa nieuznane gole, rozstrzygnięcie w ostatnich sekundach! Pogoń wiceliderem ekstraklasy

Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości 2:1. Hoffenheim jest po 13 kolejkach na 11. pozycji w tabeli Bundesligi (15 punktów). Borussia ma trzy punkty więcej i jest ósma.

Co za pogrom! Liverpool rozbił Crystal Palace. Najwyższa wygrana w tym sezonieCo za pogrom! Liverpool rozbił Crystal Palace. Najwyższa wygrana w tym sezonie