Legenda Bayernu zachwycona Robertem Lewandowskim! "Żaden z nich nie potrafi mu dorównać"

- Lewandowski nie jest zadowolony z tego, co już wygrał. Właśnie tego uczysz się w Bayernie. Nie możesz siedzieć spokojnie po osiągnięciu celu - w rozmowie ze "Stuttgarter Zeitung" powiedział Giovane Elber. Były zawodnik Bayernu Monachium pozytywnie wypowiedział się na temat polskiego napastnika.

13 meczów, 14 goli i 5 asysty - to dorobek Roberta Lewandowskiego w tym sezonie. Polak znowu imponuje formą i pokazuje, że nie zamierza spocząć na laurach po kapitalnym ubiegłym sezonie, w którym został królem strzelców wszystkich rozgrywek, w których brał udział, wygrał mistrzostwo Niemiec, Puchar i Superpuchar Niemiec, a także Ligę Mistrzów.

Zobacz wideo Główna różnica między Lewandowskim i Brzęczkiem. "Nadają na innych falach"

Robert Lewandowski zdradził, kto jest jego wzorem. Robert Lewandowski zdradził, kto jest jego wzorem. "Mam się od kogo uczyć"

Były napastnik Bayernu chwali Lewandowskiego. "Nie jest zadowolony z tego, co już wygrał"

Mimo wielu sukcesów i pobitych rekordów, Lewandowski ma ogromny apetyt na kolejne sukcesy. Dlatego tak ambitnie podchodzi do wykonywania swoich obowiązków i realizacji kolejnych celów. Chwali to m.in. były gracz Bayernu Monachium Giovane Elber. - Lewandowski nie jest zadowolony z tego, co już wygrał. Właśnie takiego podejścia piłkarze uczą się w Bayernie. Nie mogą siedzieć spokojnie po osiągnięciu celu. Każdy kolejny sezon zaczynają od zera, nie licząc tego, co wygrali wcześniej - przyznał Elver w rozmowie ze "Stuttgarter Zeitung".

Zagraniczny trener zdradza kulisy rozmów z Bońkiem. Zagraniczny trener zdradza kulisy rozmów z Bońkiem. "Byłem jeden garnitur od reprezentacji"

Elber, który zawodnikiem Bayernu był w latach 1997-2003, przyznał także, że Lewandowski jest najlepszym piłkarzem na świecie. - On jest najlepszy. Nie Messi, Ronaldo, Neymar czy Mbappe. Żaden z nich nie potrafił mu w ubiegłym sezonie dorównać.

Więcej o: