Robert Lewandowski zdradził, kto jest jego wzorem. "Mam się od kogo uczyć"

- Praca w Bayernie to kapitalna lekcja biznesu - w rozmowie z magazynem "Forbes" powiedział Robert Lewandowski. Polski napastnik w biznesie wzoruje się na szefach mistrzów Niemiec.

Inwestowanie w start-upy, posiadanie apartamentów w Warszawie, własna restauracja, agencja marketingowa czy klinika medycyny sportowej - to tylko niektóre inwestycje Roberta Lewandowskiego. Najlepszy polski piłkarz po zakończeniu kariery prawdopodobnie zajmie się biznesem. Już teraz ma się od kogo uczyć.

Zobacz wideo Główna różnica między Lewandowskim i Brzęczkiem. "Nadają na innych falach"

Messi jednak nie trafi do Manchesteru City? Inny angielski klub marzy o transferze ArgentyńczykaMessi jednak nie trafi do Manchesteru City? Inny angielski klub marzy o transferze Argentyńczyka

Lewandowski wskazał swój biznesowy wzór. "Kapitalna lekcja"

W rozmowie z magazynem "Forbes" Lewandowski zdradził, że jeszcze nie wie, co będzie robił po zakończeniu kariery. - Przekonamy się za pięć, siedem a może dopiero za dziesięć lat - przyznał.

Wiadomo jednak, że biznes będzie stanowił dużą część jego życia. I właśnie dlatego już teraz piłkarz stara się czerpać wiedzę od najlepszych. A do takich z pewnością można zaliczyć szefów Bayernu Monachium, jednego z czołowych europejskich klubów nie tylko pod względem sportowym, ale także finansowym. - Praca w Bayernie to kapitalna lekcja biznesu - stwierdził Lewandowski. - Pozwala z bliska analizować działania jednego z najbogatszych klubów świata, w dodatku świetnie zarządzanego, bez długów, grającego na własnym, dawno spłaconym stadionie. Mam się od kogo uczyć - dodał.

Jacek Góralski Jacek Góralski opisał swoje pierwsze spotkanie z Kamilem Glikiem. "Pomyślałem: co za typ"

Biznes i inwestycje dla Lewandowskiego na razie wciąż są jednak tematem dodatkowym. Polak obecnie skupia się przede wszystkim na piłce. I wychodzi na tym całkiem nieźle - w tym sezonie rozegrał 13 spotkań we wszystkich rozgrywkach klubowych, strzelają w nich 14 goli i zaliczając 5 asyst. Najbliższy mecz Bayernu i szansa na zwiększenie dorobku bramkowego Polaka już w sobotę o 15:30. Bayern mierzy się ze Stuttgartem.

Więcej o: