Niewyobrażalny gol w Bundeslidze! "Krzyknąłem: zostawcie go" [WIDEO]

To był godny koniec niesamowite meczu. W 93. minucie starcia Bayeru Leverkusen z Borussią Moenchengladbach Valentino Lazaro strzelił gola w sposób, jakiego nie spotyka się zbyt często - a mianowicie "skorpionem"!

Bayer Leverkusen grał z Borussią Moenchengladbach w niedzielnym hicie Bundesligi - zwycięzca tego spotkania wiedział, że awansuje na 4. miejsce (Bayerowi wystarczał do tego remis). Już do przerwy padły cztery gole: goście dwukrotnie wychodzili na prowadzenie po golach Larsa Stindla, ale do wyrównania dwukrotnie doprowadzał Lucas Alario. W 68. minucie gola na 3:2 dla Bayeru strzelił Leon Bailey, a w 82. minucie wynik podwyższył Julian Baumgartlinger. W 94. minucie kontaktowego gola (który ostatecznie nic nie dał) strzelił Valentino Lazaro. Ale jaki to był gol! Austriak trafił "skorpionem" (jako pierwszy w ten sposób piłkę uderzał prawdopodobnie legendarny kolumbijski bramkarz Rene Higuita), co można zobaczyć na poniższym wideo.

Valentino Lazaro tłumaczy. "Szukałem sobie miejsca"

Komentatorzy Eleven Sports stwierdzili wręcz, że takie bramki mogłyby liczyć się razy dwa, zachwycając się urodą trafienia. - Szukałem sobie miejsca, a wtedy zauważyłem, że piłka przeleci za moimi plecami. Ginni [Matthias Ginter - dop. red.] był wciąż przede mną, krzyknąłem "zostawcie go" i wtedy spróbowałem tego uderzenia - wytłumaczył po meczu Lazaro.

Dwa gole Przemysława Frankowskiego w meczu MLSPrzemysław Frankowski strzelił dwa gole w błyskawicznym tempie! [WIDEO]

- Tak, jestem zadowolony z mojego pierwszego gola dla Borussii. Ale niestety nie byliśmy w stanie wygrać tego spotkania! Weźmiemy głęboki wdech i wrócimy do pracy po przerwie na mecze reprezentacji - skomentował bramkę Lazaro na Twitterze.

24-letni Austriak wzmocnił ekipę Marco Rosego latem, został wypożyczony z Interu Mediolan: nie poradził sobie w ekipie Antonio Conte po transferze z Herthy Berlin latem 2019 roku (był też wypożyczany do Newcastle United). Po siedmiu kolejkach Borussia Moenchengladbach zajmuje 7. miejsce w tabeli z 11 pkt. Prowadzi Bayern Monachium (18 pkt) z dwoma punktami przewagi nad RB Lipsk i trzema nad Borussią Dortmund oraz Bayerem Leverkusen.

Mioduski machnął rękami. Boruc wściekał się na kolegę. Wszyscy to słyszeliMioduski machnął rękami. Boruc wściekał się na kolegę. Wszyscy to słyszeli