Trwa koszmar Schalke! Tak fatalnej passy nie było w Bundeslidze od 54 lat!

Schalke zremisowało w piątkowy wieczór z VfB Stuttgart 1:1 (1:0) w meczu 6. kolejki Bundesligi. Oznacza to, że ich fatalna seria meczów bez zwycięstwa wynosi już 22!

Kibice Schalke z utęsknieniem wyczekują momentu przełamania złej passy ich drużyny. I wydawało się, że tym razem szansa na zwycięstwo może być spora, bo przecież drużyna ze Stuttgartu to zespół, z którym w historii Bundesligi wygrywali najczęściej, bo aż 38 razy.

Fatalna seria Schalke

I już po 30. minutach kibice mieli chwilę radości, bo Malick Thiaw wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. 19-letni wychowanek Schalke świetnie odnalazł się w polu karnym po zagraniu z rzutu wolnego i wpakował piłkę do bramki w swoim drugim meczu w Bundeslidze. Niestety, druga połowa zaczęła się źle, bo w 56. minucie Selif Sane zagrał piłkę ręką w swoim polu karnym, a jedenastkę na gola zamienił Nicolas Gonzalez. Schalke zremisowało swój piąty mecz z rzędu, ale nadal pozostaje bez zwycięstwa.

Jest diagnoza ws. Kamila Jóźwiaka. Trener Derby County przekazał oficjalne informacjeJest diagnoza ws. Kamila Jóźwiaka. Trener Derby County przekazał oficjalne informacje

Fatalna seria Schalke przedłużyła się już do 22 meczów, co oznacza, że gorsza pozostaje jedynie passa Tasmanii Berlin, która w sezonie 1965/1966 nie wygrała 31 meczów z rzędu.

Boniek zdradził, ile polskich klubów będzie grać w eliminacjach nowych rozgrywek. Boniek zdradził, ile polskich klubów będzie grać w eliminacjach nowych rozgrywek. "Europejska Liga Zakładowa"