Tak strzela Robert Lewandowski! Hat-trick Polaka z Eintrachtem! [WIDEO]

Bayern Monachium wygrał z Eintrachtem Frankfurt 5:0 po trzech golach Roberta Lewandowskiego i po jednym Sane i Musiali! Kapitan reprezentacji Polski w pierwszej połowie pokonał bramkarza strzałem lewą nogą, a potem głową. W drugiej dołożył gola prawą nogą.

Robert Lewandowski nie strzelił gola w Lidze Mistrzów, gdy Bayern Monachium rozbił Atletico Madryt 4:0, ale za to przeciwko Eintrachtowi zdołał zdobyć dwie bramki tylko w pierwszej połowie. W 10. minucie Thomas Mueller zagrał do Kingsleya Comana, który wystawił piłkę Polakowi, a ten mierzonym strzałem z lewej nogi z około 11. metra pokonał bramkarza.

W 26. minucie było już 2:0. Tym razem asystował Joshua Kimmich, który popisał się dobrym dośrodkowaniem z rzutu rożnego, a Lewandowski celną główką. To była dziewiąta bramka Polaka w tym sezonie.

W 60. minucie spotkania Polak znakomicie wykorzystał podanie Douglasa Costy i pewnym strzałem przy słupku pokonał bramkarza gości. 12 minut później wynik podwyższył Leroy Sane, który wszedł na boisko chwilę wcześniej. Strzelanie w tym meczu zakończył Jamal musiala, który golem w 90. minucie spotkania ustalił wynik meczu.