Prezes Bayernu: Lewandowski popłakał się po finale LM i zaczął wyliczankę

Karl Heinz-Rummenigge opisał reakcję Roberta Lewandowskiego na wygranie Ligi Mistrzów. - Mówi, że po finale się popłakał i zaraz po tym, gdy z ulgą stwierdził, że potrzebował tego tytułu, zaczął wyliczać mu, co Bayern powinien zrobić w przyszłości - cytował prezesa rady nadzorczej drużyny mistrza Niemiec dziennikarz Eleven Sports, Tomasz Urban.

Robert Lewandowski na wygranie Ligi Mistrzów z Bayernem zareagował bardzo emocjonalnie. Najpierw padł na murawę i cieszył się z kolegami z drużyny, a następnie udzielił wywiadu, w którym sukces zadedykował zmarłemu tacie. Teraz kulisy tego, co mówił po triumfie w LM Polak zdradził Karl Heinz-Rummenigge, prezes rady nadzorczej Bayernu.

Rummenigge o Lewandowskim: jest niesamowicie uczciwy

- Rummenigge w podcaście “Phrasenmeister” opowiadał o reakcjach piłkarzy na wygraną w finale LM. Mówi, że Lewy po finale się popłakał i zaraz po tym, gdy z ulgą stwierdził, że potrzebował tego tytułu, zaczął wyliczać mu, co Bayern powinien zrobić w przyszłości - cytował działacza dziennikarz Eleven Sports, Tomasz Urban.

- Zawsze go ceniłem, bo jest niesamowicie uczciwy - mówił o Lewandowskim w tym samym podcaście Bildu Rummenigge cytowany przez fussball.news. - Mam z nim niezwykłą relację. Czasami przychodzi do mojego biura, dzwoni i pyta: Mogę wpaść na kawę? Pijemy głównie espresso i rozmawiamy na tematy, które zajmują nam dwie godziny i trzy wypite kawy - zdradził.

Wygranie Ligi Mistrzów dopełniło drugi tryplet w historii Bayernu - poza europejskimi rozgrywkami byli najlepsi także w Bundeslidze i Pucharze Niemiec. Lewandowski w zeszłym sezonie w 47 meczach zdobył dla Bayernu 55 goli i zaliczył 10 asyst.

Przeczytaj także:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.