Aplikacja
Aplikacja Sport.pl LIVE
  POBIERZ

Krzysztof Piątek ma nowy numer w Hercie Berlin! Wychodzi w podstawowym składzie

Hertha Berlin zagra na wyjeździe z Werderem Brema. Krzysztof Piątek wystąpi w pierwszym składzie i jest jednym z czterech zawodników, którzy w nowym sezonie będą występować z nowymi numerami.

Hertha Berlin rozpoczyna nowy sezon Bundesligi od wyjazdu do Bremy, gdzie zmierzy się z Werderem. I choć nadal nie można być pewnym, że Krzysztof Piątek będzie kontynuował swoją karierę w stolicy Niemiec, Polak znalazł się w pierwszym składzie swojego zespołu na pierwszy mecz w nowych rozgrywkach.

Zobacz wideo "Bayern sam sobie zawiesił wysoko poprzeczkę"

Co ciekawe, Piątek jest jednym z czterech zawodników Herthy, który w nowym sezonie będzie występował z nowym numerem na koszulce. Polak będzie występował od tej pory z "9", Mathew Leckie z "7", Matheus Cunha z "10", a Dodi Lukebakio z "11".

Hertha Berlin w nadchodzących rozgrywkach będzie chciała włączyć się do walki o europejskie puchary. W ubiegłym sezonie długo wydawało się, że zespół Bruno Labbadii będzie walczył o utrzymanie. Po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa zaczął regularnie punktować i przesunął się na 9. miejsce w ligowej tabeli, choć tuż przed przerwą znajdował się na 13. pozycji.

Przeczytaj także:

Więcej o: