Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Transferu za 120 mln nie będzie. "Każdy jest szczęśliwy, że został z nami"

Jadon Sancho był bliski przenosin do Manchesteru United. Ostatecznie jednak do transferu nie dojdzie, co potwierdził trener niemieckiego zespołu, Lucien Favre.

To miał być hit tego okienka transferowego! Jednak wszystko wskazuje, że Jadon Sancho nie trafi do Manchesteru United, który uznał, że 120 milionów euro, jakie oczekuje Borussia, to kwota nierealistyczna ze względu na kryzys spowodowany pandemią. Żaden inny klub także nie zdecydował się na złożenie oferty za 20-letnego Anglika.

Zobacz wideo Poważny problem Linettego w kadrze. "Jeden z pierwszych, któremu kupujesz bilet na turniej" [Sekcja Piłkarska #62]

Informacje o tym, że Sancho pozostanie w Borussii, potwierdził już także trener niemieckiego klubu, Lucien Favre. - Potrzebujemy go. Każdy jest szczęśliwy, że został z nami. Nie musimy mówić o jego dobrych stronach, które są niesamowite. Nadal istnieją detale, które musi poprawić, ale to całkowicie normalne w przypadku 20-latków - podkreślił Favre.

Sancho pierwszą okazję do pokazania się na boisku Bundesligi w nowym sezonie będzie miał już w nadchodzący weekend. W sobotę, 19 września, Borussia Dortmund zmierzy się na własnym stadionie z Borussią Mönchengladbach. Dzień wcześniej Bayern Monachium w spotkaniu otwierającym rozgrywki podejmie Schalke.

Przeczytaj także: