Koronawirus w Bayernie Monachium. Klub wydał oficjalny komunikat

Bayern Monachium jest kolejnym klubem, w którym pojawił się koronawirus. Mistrzowie Niemiec w oficjalnym komunikacie poinformowali, że zakażony jest jeden z zawodników zespołu U-23.

"Piłkarz z zespołu Bayernu Monachium U-23 zakaził się koronawirusem. Wynik jego testów wyszedł pozytywnie, co oznacza, że kolejne 14 dni spędzi on w kwarantannie" - czytamy w oficjalnym oświadczeniu mistrzów Niemiec, zamieszczonym na ich stronie internetowej.

Zobacz wideo Domenech o Lewandowskim: Powinien mieć szanse na Złotą Piłkę

Piłkarz Bayernu Monachium zakażony koronawirusem. Klub wydał oficjalny komunikat

Monachijczycy poinformowali, że wszyscy piłkarze zespołu do lat 23, w związku z zakażeniem ich kolegi, będą trenować indywidualnie, a w piątek przejdą testy. W zależności od ich wyniku, władze klubu podejmą decyzję odnośnie dalszych działań.

Bayern jest kolejnym klubem, w którym pojawił się koronawirus. W środę francuskie media poinformowały, że zainfekowanych jest także trzech piłkarzy PSG, które niedawno grało z Bayernem w finale Ligi Mistrzów (0:1). 

W zespole mistrzów Francji koronawirusem zarazili się Neymar, Leonardo Paredes i Angel di Maria. Wszyscy zakazili się prawdopodobnie na wakacjach na Ibizie, na które udali się wspólnie po wspomnianym finale Champions League.

Przeczytaj więcej:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.