Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Policja wkroczyła na trening Bayernu Monachium. Specjalna interwencja funkcjonariuszy

Funkcjonariusze policji interweniowali podczas środowego treningu Bayernu Monachium. Jak donosi niemiecki dziennik "Bild", policjanci upominali kibiców o zachowaniu odpowiednich środków bezpieczeństwa w związku pandemią koronawirusa.

Bayern Monachium przygotowuje się do sierpniowego turnieju Ligi Mistrzów. Zgodnie z zasadami zachowania odpowiednich środków bezpieczeństwa piłkarze mają zakaz robienia z kibicami zdjęć oraz rozdawania autografów. Podczas środowej sesji w ośrodku treningowym Bayernu zebrała się grupa ok. 80 osób. Policja przyjechała przypomnieć fanom o zachowaniu 1,5 metrowych odstępów oraz o zasłanianiu ust i nosa - informuje "Bild". 

Zobacz wideo Niesamowita przemiana Krzysztofa Piątka. "Absolutny popis. Nie znaliśmy go z tej strony" [SEKCJA PIŁKARSKA #53]

Robert Lewandowski i jego koledzy szlifują formę przed Ligą Mistrzów

Z informacji opublikowanych przez niemiecki dziennik interwencja policji poskutkowała, a kibice nie sprawiali większych problemów i zastosowali się do zaleceń funkcjonariuszy. Zawodnicy natomiast kontynuowali swoją sesję treningową oraz przygotowania do Ligi Mistrzów.

Podczas treningu Bayernu Monachium kibice mogli zobaczyć nowe nabytki klubu. Poza podstawowymi graczami sezonu 2019/2020 fani obserwowali Alexandra Nuebela, który dołączył do zespołu z Schalke 04 oraz Leroya Sane z Manchesteru City

Piłkarze Bayernu Monachium po zakończonym sezonie Bundesligi udali się na krótki urlop i wrócili do pracy przed turniejem, który zaplanowano od 12 do 23 sierpnia w Lizbonie. Drużynę prowadzoną przez Hansiego Flicka czeka spotkanie rewanżowe przeciwko Chelsea, w pierwszym meczu Bawarczycy wygrali na Stamford Bridge 3:0.