Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Interwencja policji podczas treningu Bayernu. Lewandowski i koledzy nie byli świadomi

Dwóch policjantów przyjechało pod centrum treningowe Bayernu Monachium w czasie środowego treningu drużyny. Wszystko po to, by przypomnieć 80 kibicom o nakazie zasłaniania ust i nosa oraz zachowywania 1,5-metrowego dystansu.

Bayern Monachium przygotowuje się do najbliższych wyzwań. Mistrzowie Niemiec i zdobywcy krajowego pucharu już 8 sierpnia zagrają rewanżowy mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów przeciwko Chelsea. Zespół Hansiego Flicka w Londynie wygrał 3:0, więc spokojnie może też nastawiać się na udział w turnieju finałowym w Lizbonie, który rozpocznie się kilka dni później.

Zobacz wideo Wolfsburg - Bayern Monachium 0:4. Robert Lewandowski na 0:3 [ELEVEN SPORTS]

Policja interweniowała w trakcie treningu Bayernu

Treningi Bayernu zawsze są ogromną gratką dla kibiców, którzy zbierają się pod ośrodkiem treningowym, by czekać na swoich idoli. Jak informuje "Bild" w środę zamknięte zajęcia zespołu z parku znajdującego się powyżej ośrodka treningowego, podglądało około 80 osób. Zmusiło to policję do podjęcia interwencji. Dwaj funkcjonariusze, którzy przyjechali na miejsce, przypomnieli kibicom o konieczności zasłaniania ust i nosa oraz utrzymywaniu co najmniej 1,5-metrowego dystansu.

Już wcześniej klubowe władze wprowadziły obostrzenia wokół ośrodka. Kibice nie mogą się gromadzić pod bramą wjazdową, a zawodnicy mają zakaz zatrzymywania się i rozdawania autografów oraz robienia sobie zdjęć z fanami.

Robert Lewandowski i jego koledzy nie byli świadomi środowej interwencji policji przy ośrodku treningowym Bayernu.

Czytaj też:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .

Więcej o: