Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kibic zrezygnował z wygranej w teleturnieju z powodu pytania o wielkiego rywala. Klub go szuka

Kibic Borussii Moenchengladbach z premedytacją zrezygnował z dalszej gry w niemieckim teleturnieju, gdyż odpowiedź na jedno z pytań dotyczyła największego rywala jego klubu. Teraz Borussia szuka swojego fana w mediach społecznościowych.

Kibic Borussii Moenchengladbach stał się bohaterem mediów społecznościowych. Mężczyzna wziął udział w teleturnieju "Gefragt - Gejagt" (Zapytany - upolowany) w stacji telewizyjnej ARD, który polega na możliwie jak najszybszym odpowiadaniu na pytania. Za każdą prawidłową odpowiedź uczestnik otrzymuje w nim 500 euro.

Zobacz wideo Lech zarobi miliony na transferach? "Jest duże zainteresowanie naszymi piłkarzami" [SEKCJA PIŁKARSKA #57]

W końcu trafił na pytanie: "Która z drużyn wygrała 2. Bundesligę w sezonie 2018/19?". "Nie, nie przejdzie mi to przez gardło" - odpowiedział mężczyzna. Odpowiedział tak, ponieważ chodziło o FC Koeln, czyli wielkiego rywala Borussii Moenchengladbach. I właśnie na tym pytaniu zakończyła się jego gra. Zaraz po tym, jak prowadzący wypowiedział nazwę FC Koeln, mężczyzna powiedział tylko: "właśnie".

Jego zachowanie doceniła Borussia Moenchengladbach, która poszukuje mężczyzny w mediach społecznościowych. W ramach rekompensaty otrzyma on podarki od klubu i jego głównego sponsora. "To wzorowe zachowanie należy nagrodzić. Szanowny kandydacie, prosimy o kontakt. Nasz główny sponsor i my mamy coś dla ciebie" - napisał klub na Twitterze.

Czytaj też:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .

Więcej o: