Kolejny Polak w Fortunie Duesseldorf! Dołączy do Dawida Kownackiego

Jak podaje niemiecki "Express", były zawodnik Pogoni Szczecin, Jakub Piotrowski przeniesie się do 2. Bundesligi. Zagra w klubie innego Polaka, Dawida Kownackiego, czyli Fortunie Duesseldorf.

Według dziennikarzy niemieckiego "Expressu" Piotrowski już niedługo zostanie oficjalnie potwierdzony jako nowy zawodnik Fortuny Duesseldorf. Polak ma zostać pierwszym letnim transferem klubu 2. Bundesligi. Pomocnik przeszedł już testy medyczne, a do sfinalizowania jego przenosin do Niemiec brakuje tylko zgody klubu, w którym występował w tym sezonie - belgijskiego Genku

Zobacz wideo Serie A. Verona - Lazio 1:5. Skrót meczu [ELEVEN SPORTS]

Piotrowski przenosi się do 2. Bundesligi. Zagra w klubie Kownackiego

22-latek trafi do drużyny innego Polaka, Dawida Kownackiego. Fortuna Duesseldorf to tegoroczny spadkowicz z Bundesligi, w której klub zajął siedemnaste miejsce. Spadł na nie dopiero w ostatniej kolejce sezonu, co przesądziło o spadku do 2. Bundesligi. 

Piotrowski w tym sezonie belgijskiej Jupiler Pro League zaliczył 11 występów - sześć dla Genku i pięć dla Waasland-Beveren, do którego został wypożyczony w styczniu. W Genku gra od lipca 2018 roku, gdy przychodził do belgijskiego klubu z Pogoni Szczecin. Pomocnik był także zawodnikiem Stomilu Olsztyn, do którego został wypożyczony na pół roku z Pogoni. 

Przeczytaj także:

Więcej o: