Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kai Havertz odejdzie za 80 mln euro. "Żadna inna drużyna go nie interesuje"

Kai Havertz jest coraz bliższy dołączenia do Chelsea. - Za kilka dni klub złoży oficjalną ofertę Bayerowi Leverkusen za około 80 milionów euro. Rozmowy są bardzo szybkie - donosi włoski dziennikarz Sky Sports, Angelo Mangiante.

Transferowa saga z udziałem Kaia Havertza trwa w najlepsze, ale wszystko wskazuje na to, że zmierza do szczęśliwego końca dla samego gracza. 21-letni zawodnik Bayeru Leverkusen jest jednym z najgorętszych nazwisk na rynku transferowym i jest coraz bliżej przejścia do Chelsea, o czym poinformował Angelo Mangiante, dziennikarz Sky Sports.

Zobacz wideo Niesamowita przemiana Krzysztofa Piątka. "Absolutny popis. Nie znaliśmy go z tej strony" [SEKCJA PIŁKARSKA #53]

Kai Havertz niebawem ma przejść do Chelsea. Nie interesuje go inny zespół

- Warunki indywidualne zostały już uzgodnione. Kai Havertz chce tylko dołączyć do Chelsea. Żadna inna drużyna nie interesuje go. Za kilka dni Chelsea złoży oficjalną ofertę Bayerowi Leverkusen za około 80 milionów euro. Rozmowy są bardzo szybkie - napisał włoski dziennikarz na Twitterze.

Przed kilkunastoma dniami Fabrizio Romano, znany i ceniony włoski dziennikarz ujawnił nowe fakty związane z ofensywnym graczem. - Agenci Kaia Havertza powiedzieli Bayerowi Leverkusen, że piłkarz chce opuścić klub, jeśli w najbliższych tygodniach pojawi się "ważna oferta". Chelsea skontaktowała się z agentami Havertza, a Kai chciałby postawić kolejny krok i przejść tam ze względu na projekt, a Werner popchnąłby go do przeprowadzki - napisał Romano w mediach społecznościowych.

Havertz rozważy rozmowy na temat indywidualnych warunków kontraktu (do 2025 r.), jeśli Chelsea złoży wkrótce Bayerowi oficjalną ofertę. Bayern Monachium odpadł z wyścigu tego lata po wykupieniu Sane. Bayer chce dostać 90 mln euro, ale nie otrzymał jeszcze żadnej oficjalnej oferty - zakończył Romano.

Havertz w sezonie 2019/20 zagrał w 43 meczach Leverkusen we wszystkich rozgrywkach i strzelił w nich 17 goli oraz zanotował 9 asyst. Kontrakt Niemca z Bayerem jest ważny do końca czerwca 2022 roku.

Przeczytaj także:

Więcej o: