Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Oficjalnie: Młodzieżowy reprezentant Polski odchodzi z Bayernu Monachium

Młodzieżowy reprezentant Polski Marcel Zylla odchodzi z drugiej drużyny Bayernu Monachium. - Czas się pożegnać - napisał piłkarz na Instagramie.

13 występów i 3 gole w 3. lidze - to dorobek Marcela Zylli w tym sezonie. Polski pomocnik z niemieckim paszportem (urodził się w Monachium) na tym zakończy swoją przygodę z zespołem Bayernu Monachium. Po 10 latach Zylla, których jest wychowankiem mistrzów Niemiec, opuści klub. - Czas się pożegnać - napisał zawodnik na Instagramie.

 
Zobacz wideo Niesamowita przemiana Krzysztofa Piątka. "Absolutny popis. Nie znaliśmy go z tej strony" [SEKCJA PIŁKARSKA #53]

Marcel Zylla odchodzi z rezerw Bayernu. Co dalej?

Zylla przez 10 lat przeszedł niemal przez wszystkie szczeble juniorskie Bayernu. W oficjalnym meczu pierwszej kadry nie udało mu się jednak zadebiutować. Najwięcej spotkań rozegrał dla zespołu U17, w którym wystąpił w 43 spotkaniach, strzelając w nim 16 goli.

Na razie nie wiadomo, gdzie w przyszłym sezonie zagra Zylla. Rok temu młodzieżowy reprezentant Polski był łączony z transferem do Legii Warszawa, ale z transakcji nic wówczas nie wyszło.

Przeczytaj także: