Syn Salihamidzicia ogłosił transfer Bayernu Monachium! Koszmarna wpadka

Takie sytuacje zdarzają się bardzo rzadko. Syn Hasana Salihamidzicia, dyrektora sportowego Bayernu Monachium, ogłosił nowy transfer mistrzów Niemiec na swoim Instagramie! Niedługo potem usunął swój post, ale screeny pozostały w sieci.

Nick Salihamidzić wrzucił na Instagrama zdjęcie Tanguya Kouassiego w koszulce Bayernu Monachium, zapowiadając jego nieuchronny transfer. W ten sposób potwierdzają się wcześniejsze doniesienia "Bilda" i Fabrizio Romano, informujących o przenosinach środkowego obrońcy Paris Saint-Germain.

PSG próbowało przedłużyć kontrakt z Kouassim, bo trener Thomas Tuchel uważa go za niezwykle utalentowanego piłkarza nowej generacji. Bayern jednak działał błyskawicznie i ubiegł mistrza Francji, podpisując kontrakt z 18-letnim obrońcą. Nowym piłkarzem niemieckiego zespołu ma oficjalnie zostać po wygaśnięciu umowy z PSG, która obowiązuje tylko do 30 czerwca. Francuzi są wściekli po tym, jak pozwolili sobie wyrwać niesamowicie utalentowanego zawodnika.

Zobacz wideo Popis Roberta Lewandowskiego! Maszyna do strzelania goli [ELEVEN SPORTS]

Bayern Monachium pokonał RB Lipsk i PSG

Kouassi w barwach PSG zagrał w sezonie 2019/20 w 10 meczach we wszystkich rozgrywkach i strzelił w nich aż 3 gole. 18-latek urodził się w Paryżu. Jego wartość rynkową szacuje się na około 11 milionów euro. Bayern w pokonanym polu zostawił RB Lipsk, który również wykazywał zainteresowanie Kouassim.

Więcej o: