Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Robert Lewandowski bohaterem! "Wyczerpują się komplementy". "Na okładce France Football się nie skończy"

Bayern zdobył ósme mistrzostwo Niemiec z rzędu, a zwycięskiego gola w meczu z Werderem strzelił Robert Lewandowski. - Najlepszy sezon Lewandowskiego w karierze. Jeśli Bayern wygra Ligę Mistrzów, to na okładce "France Football" się nie skończy - uważa Rafał Lebiedziński, ekspert i pasjonat La Liga. - Wyczerpują się komplementy człowiekowi - dodał Dariusz Wołowski, dziennikarz "Gazety Wyborczej".
Zobacz wideo

Bayern Monachium świętuje, a Robert Lewandowski jest bohaterem! Polak rozgrywa fenomenalny sezon, a we wtorkowy wieczór jego gol zapewnił monachijskiemu klubowi ósme mistrzostwo Niemiec z rzędu. - Robert Lewandowski mistrzem Niemiec po raz ósmy. W 10 sezonach w Bundeslidze. A królem strzelców będzie po raz piąty. Ma już 18 trofeów. O jedno więcej niż Boniek i Młynarczyk razem wzięci - docenia kapitana reprezentacji Polski Łukasz Jachimiak, dziennikarz Sport.pl.

Pod wrażeniem jest też Konrad Ferszter. - Nie wiem, jak Thomas Mueller przeprosi Lewandowskiego, że spalił mu tego gola. Kosmiczne wykończenie - napisał o nieuznanym golu Polaka w drugiej połowie.

Fenomen Lewandowskiego dostrzega też Rafał Lebiedziński, ekspert i pasjonat La Liga. - - Najlepszy sezon Lewandowskiego w karierze. Jeśli Bayern wygra Ligę Mistrzów, to na okładce "France Football" się nie skończy - napisał na Twitterze. - Wyczerpują się komplementy człowiekowi - dodał Dariusz Wołowski, dziennikarz "Gazety Wyborczej".

Robert Lewandowski z rekordem

- No to "Lewy" ze swoim osobistym rekordem goli w jednym sezonie Bundesligi. No i dogonił Aubameyanga, który do tej pory był najskuteczniejszym obcokrajowcem w historii ligi w trakcie jednego sezonu - dodał Tomasz Urban, ekspert Eleven Sports zajmujący się Bundesligą.