Krzysztof Piątek znów strzela! Poradził sobie z obroną i pięknie przymierzył

Krzysztof Piątek znowu strzela! Polak w 24. minucie meczu 31. kolejki Bundesligi pokonał bramkarza Eintrachtu po wcześniejszym minięciu dwóch obrońców. To już czwarty gol Polaka w Bundeslidze.

Była 24. minuta, gdy Krzysztof Piątek przedarł się przez obronę Eintrachtu i mocnym strzałem z około siódmego metra pokonał bramkarza. Dzięki bramce Polaka Hertha prowadziła po pierwszej połowie 1:0. Na początku drugiej części wyrównał Bas Dost. Później panował już tylko Eintracht. Goście dorzucili jeszcze trzy gole i ostatecznie pokonali Herthę 4:1. Od końcówki pierwszej połowy gospodarze grali w '10' po czerwonej kartce dla Boyaty. Zapis relacji z meczu z meczu możecie zobaczyć TU.

To ważny gol dla Piątka, bo trener Bruno Labbadia wreszcie dał mu szansę na grę od pierwszej minuty. W poprzednich trzech meczach tylko wchodził z ławki rezerwowych. To już czwarta bramka polskiego napastnika w lidze niemieckiej.

Liderem Bundesligi jest Bayern Monachium, Hertha wciąż walczy o europejskie puchary, ale jej szanse są iluzoryczne.