Łukasz Gikiewicz krytykuje grę obrony Unionu: Subotić wygląda, jakby wrócił wczoraj z wakacji

Union Berlin przegrał na wyjeździe z Borussią Moenchengladbach 1:4, a mecz na bieżąco komentował Łukasz Gikiewicz, brat bramkarza Unionu - Rafała. 32-letni napastnik skrytykował Nevena Suboticia.

Podczas meczu Rafała Gikiewicza, bramkarza Unionu Berlin, jego brat skrytykował Nevana Suboticia. Napastnik Al-Faisaly napisał, że obrońca wygląda "jakby wrócił wczoraj z wakacji". Zdaniem Łukasza Gikiewicza w niedzielnym meczu przeciwko drużynie ze stolicy Niemiec, wygrałaby Korona Kielce.

Union Berlin przegrywa, a brat Rafała Gikiewicza zastanawia się jak to możliwe

- Jak to jest możliwe, że przy takiej grze Union ma w Bundeslidze 31 oczek? - napisał na Twitterze Łukasz Gikiewicz. Napastnik skrytykował cały skład, który nie mógł sobie poradzić z trzecią drużyną w lidze niemieckiej. Skrytykowany przez Polaka obrońca został zmieniony w przerwie spotkania.

Union Berlin zajmuje obecnie 14. miejsce w Bundeslidze. Piłkarze Ursa Fischera nie wygrali sześciu ostatnich spotkać w lidze. Następny mecz Union rozegra 7 czerwca z Schalke 04, będzie to szansa na przerwanie serii porażek oraz polepszenie swojej sytuacji w tabeli. Berliński klub znajduje się zaledwie dwie pozycje nad strefą spadkową.

Łukasz Gikiewicz gra obecnie w Al-Faisaly Amman. W Jordanii rozegrał sześć meczów i asystował przy dwóch bramkach. Napastnik wraz ze Śląskiem Wrocław zdobył w sezonie 2011/2012 mistrzostwo Polski, oraz Superpuchar Polski w 2012 roku.