Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

"BBC" naśmiewa się z Roberta Lewandowskiego. "Nie psuj wizerunku"

Robert Lewandowski nie umie tańczyć - tak twierdzi BBC, które przeanalizowało, czego dowiedzieliśmy się o piłkarzach w czasie kwarantanny.

Alex Oxlade-Chamberlain wynalazł nowy sposób szczotkowania podłogi. Ashley Young dobrze wygląda w zapuszczonych włosach. Dba o nie też Cristiano Ronaldo. Sergio Ramos jest bardzo uwrażliwiony muzycznie. A Robert Lewandowski... A Robert Lewandowski nie potrafi tańczyć. - Prosimy Robert: nie psuj wizerunku - czytamy w BBC, które postanowiło przeanalizować, czego dowiedzieliśmy się o piłkarzach w czasie kwarantanny.

Zobacz wideo To był prawdziwy NOKAUT! Potężne uderzenie w twarz Roberta Lewandowskiego [ELEVEN SPORTS]

Robert Lewandowski szaleje na TikToku

Zupełnie innego zdania są fani, którzy od jakiegoś czasu podziwiają taneczne umiejętności Lewandowskiego na TikToku. Kapitan reprezentacji Polski co prawda stawia tam dopiero pierwsze kroki, ale radzi sobie już bez pomocy żony, z którą nagrywał pierwsze filmiki. "Tancerz, normalnie zawodowy tancerz", "Lewy jeszcze lepszy na TikToku niż na boisku" - komplementują w komentarzach internauci pod ostatnią produkcją Lewandowskiego, gdzie ten wygina się w rytm piosenki "Banana" Conkaraha i Shaggy'ego (zobacz tutaj).

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .