Eleven podjęło decyzję ws. transmisji Borussia Dortmund - Bayern Monachium. "Test wypadł pozytywnie"

Wtorkowy hit Bundesligi Borussia Dortmund - Bayern Monachium stacja Eleven Sports znów pokaże w dwóch wersjach: z dźwiękiem trybun i bez.

Bundesliga wznowiła rozgrywki po pandemii koronawirusa. Mecze rozgrywane są jednak bez udziału publiczności. Na przeciw temu wyszła stacja Eleven Sports, która pokazuje w Polsce mecze ligi niemieckiej. W ostatni weekend transmitowała mecze na dwóch antenach, a na jednej z nich z dołożonym dźwiękiem fanów. 

Zobacz wideo Zobacz jak Werner goni Lewandowskiego:

Eleven Sports powtórzy eksperyment 

- Test wypadł pozytywnie - poinformował szef Eleven Sports Patryk Mirosławski. W ankiecie aż 73 procent osób wskazało, że woli oglądać mecz z dźwiękiem trybun. Telewidzowie będą mogli w ten sposób obejrzeć także hit Bundesligi Borussia Dortmund - Bayern Monachium.

Spotkanie w Dortmundzie będzie miało duże znaczenie dla losów tego sezonu. Po 27 kolejkach Bayern jest liderem i ma 4 punkty przewagi nad drugą Borussią. Liderem strzelców jest Robert Lewandowski (27 goli), którego ciągle goni Timo Werner z RB Lipsk (24 gole). Spotkanie wtorkowe będzie także pojedynkiem Lewandowskiego z Erlingiem Haalandem (10 goli). 

 Przeczytaj też:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.