Co za strzał z rzutu wolnego w Bundeslidze! Tylko spójrzcie, perfekcja [WIDEO]

W niedzielnym meczu 27. kolejki Bundesligi w 6. minucie spotkania z Schalke prowadzenie sensacyjnie objął Augsburg. To dzięki niesamoiwtemu uderzeniu z rzutu wolnego, który wykonywał Eduard Loewen.

Bramkarz Schalke, Markus Schubert nie miał szans obronić tak dokładnego strzału Loewena. Niemiec przymierzył obok lewego słupka bramki, uderzając bezpośrednio z rzutu wolnego.

Cudowny gol dla Augsburga. Bramkarz Schalke nie miał szans!

Dla Loewena to dopiero drugi gol w tym sezonie Bundesligi. Pierwszego zdobył w przegranym 2:3 domowym meczu z Borussią Moenchengladbach. Trafił wtedy na 1:2 w 57. minucie.

Eduard Loewen trafił do Augsburga na wypożyczeniu z Herthy Berlin w styczniu tego roku. Zostanie w klubie do końca czerwca 2021 roku. Wcześniej grał także w FC Nuerneberg i Kaiserslautern, którego jest wychowankiem.