Lewandowski znokautowany potężnym ciosem! Rozcięta twarz Polaka

Robert Lewandowski w 35. minucie spotkania z Eintrachtem został znokautowany przez Martina Hintereggera. Polak na szczęście wstał o własnych siłach i grał dalej, choć z plastrem pod okiem, gdzie miał rozcięcie.

Robert Lewandowski zaczął spotkanie z Eintrachtem od strzału w poprzeczkę (11. minuta). Później też miał swoje okazje, ale został też solidnie poturbowany. W 35. minucie przez Martina Hintereggera, który wystawiając rękę, mocno trafił Polaka w twarz, za co zobaczył żółtą kartkę.

Lewandowski z plastrem pod okiem

Lewandowski przez dwie minuty leżał na murawie, ale na szczęście wstał o własnych siłach, choć z plastrem pod okiem, gdzie miał rozcięcie. I chwilę później mógł dla Bayernu zdobyć drugą bramkę (pierwszą w 17. minucie zdobył Leon Goretzka), ale uderzył obok słupka. Ale to, co nie udało się jemu, udało się Thomasowi Muellerowi, który tuż przed przerwą podwyższył na 2:0.

A po przerwie trafił też sam Lewandowski. Zdobył swoją 27. bramkę w tym sezonie, a Bayern wygrał spotkanie 5:2 i na trzy dni przed meczem z Borussią w Dortmundzie wciąż ma nad nią cztery punkty przewagi.