Lewandowski pokazał jak tańczy. Zachwyceni fani zwrócili uwagę na jeden trik

Bundesliga wróciła, Robert Lewandowski znowu strzela gole, ale dalej szaleje też na TikToku, gdzie znowu prezentuje swoje taneczne umiejętności.

Robert Lewandowski stawia dopiero pierwsze kroki na młodzieżowym TikToku, ale radzi sobie tam bardzo dobrze. I to już bez pomocy żony. Gwiazdor Bayernu Monachium właśnie podzielił się ze światem kolejnym filmikiem, na którym prezentuje swoje umiejętności. Tym razem nie piłkarskie, a taneczne, czym również zachwyca internautów. Szczególnie spodobał im się trik z okularami, które snajper Bayernu w rytm muzyki (Conkarah - Banana, feat. Shaggy) zrzuca z czoła na swój nos. "Tancerz, normalnie zawodowy tancerz", "Lewy jeszcze lepszy na TikToku niż na boisku" - komplementują go w komentarzach.

Zobacz wideo "Robert Lewandowski siedzi już przy tym samym stole, co Leo Messi"

Po co Lewandowski wygłupia się w internecie? "Po wrzutce Dudy ludzie oszaleli"

Robert Lewandowski z przytupem wszedł w świat TikToka. Filmiki kapitana kadry obejrzano już prawie 50 milionów razy, a ich odbiór jest skrajnie różny, choć zdecydowanie więcej opinii jest bardzo pozytywnych. Dlaczego 31-letni piłkarz zaczął "wygłupiać" się na platformie, w której 90 procent użytkowników ma maksymalnie 19 lat i co może na tym zyskać? O tym w swoim tekście pisze Piotr Majchrzak >>

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .

Więcej o: