Manuel Neuer nadal nie porozumiał się z działaczami Bayernu Monachium. "Nie ma nic do ogłoszenia"

Manuel Neuer zaprzeczył informacjom, że ma niedługo ogłosić podpisanie nowego kontraktu z Bayernem Monachium. Tak twierdził przed niedzielnym meczem z Unionem Berlin Karl-Heinz Rummenigge, prezes mistrzów Niemiec.

Karl-Heinz Rummenigge przyznał przed wznowieniem rozgrywek Bundesligi, że jest optymistą w sprawie przedłużenia kontraktu w Manuelem Neuerem. Bramkarz mistrzów Niemiec przyznał jednak po wygranym meczu z Unionem Berlin (2:0), że nadal nie ma nic do ogłoszenia.

Zobacz wideo Wichniarek o celebrowaniu goli: Dajmy zawodnikom trochę swobody i luzu

- Myślę, że Karl-Heinz Rummenigge wie, co się dzieje. W tej chwili nie ma nic do ogłoszenia. Nie ma żadnego ultimatum. W tej chwili nie musimy podejmować takich decyzji. Jesteśmy oczywiście optymistami, ale nadal nic nie jest jasne - podkreślił Neuer w rozmowach z dziennikarzami tuż po zakończeniu spotkania.

Manuel Neuer dołączył do Bayernu Monachium w 2011 roku z Schalke. Od tamtej pory sięgnął z klubem po siedem tytułów mistrzów Niemiec z rzędu, cztery Puchary Niemiec, a także zwycięstwo w Lidze Mistrzów w sezonie 2012/2013. Aktualny kontrakt 92-krotnego reprezentanta Niemiec kończy się wraz z końcem przyszłego sezonu.

Przeczytaj także:

Więcej o: