Łukasz Piszczek i piłkarze BVB obrażani. Transmisję przerwano

Kibice Borussii Dortmund chcieli świętować derbowy sukces ze swoimi kibicami, ale internetową transmisję zakłócili fani Schalke, którzy zaczęli obrażać piłkarzy BVB, w tym biorącego udział w spotkaniu Łukasza Piszczka - informują niemieckie media.

W sobotę Borussia odniosła efektowne zwycięstwo z Schalke w derbach Zagłębia Rurhy (4:0). Kilka godzin po spotkaniu klub z Dortmundu zorganizował wideokonferencję na platformie Zoom, gdzie do rozmowy zaprosił kibiców. Do rozmowy z piłkarzami, bo w spotkaniu wzięło udział czterech graczy BVB: Mats Hummels, Marcel Schmelzer, Raphael Guerrerio i Łukasz Piszczek.

Zobacz wideo Borussia Dortmund zdemolowała Schalke w derbach! Zobacz gole

Kibice Schalke zakłócili spotkanie piłkarzy Borussii Dortmund

Liczba uczestników wideokonferencji miała być ograniczona, ale w pewnym momencie pojawiło się tylu fanów, że normalna komunikacja nie była już możliwa. Tym bardziej że w spotkaniu postanowili wziąć udział kibice Schalke, którzy zaczęli wylewać swoją frustrację za nieudane derby i głośno obrażać graczy BVB - czytamy na Westdeutsche Allgemeine Zeitung.

Cała sytuacja zaczęła wymykać się spod kontroli, dlatego biorący udział w spotkaniu spiker Borussii Norbert Dickel po zaledwie kilku minutach odwołał wideokonferencję. Klub na razie oficjalnie nie skomentował całej sytuacji, ale w jego mediach społecznościowych wciąż można znaleźć zrzut ekranu z rozmowy, pod którym kibice i tak dziękują Borussii za możliwość nawiązania kontaktu z piłkarzami.

Przeczytaj też:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .Więcej o: