Leśnodorski ocenił mecze bez kibiców. Boniek niezadowolony: Banalne stwierdzenie

- Smutno to wygląda bez kibiców - napisał na Twitterze Bogusław Leśnodorski. - Czekałem na takie banalne stwierdzenia... i się doczekałem - odpowiedział na wpis byłego prezesa Legii Zbigniew Boniek.

Ale wpisów w podobnym tonie do tego Leśnodorskiego jest więcej. - Cieszę się, że piłka wróciła, wszyscy jej potrzebowaliśmy, ale przyzwyczajenie się do tego nowego świata futbolu zajmie wieki. Na razie mam wrażenie, że oglądam trening - napisał Cesc Fabregas. - Widząc powrót piłki nożnej, zastanawiam się: czy jest jakiś techniczny powód, dla którego piłkarze nie mogą celebrować razem bramek? Przecież tak naprawdę podczas gry, przy stałych fragmentach, stojąc przy bramce, wszyscy jesteśmy w stałym kontakcie - zastanawia się Radamel Falcao.

Zobacz wideo Bundesliga wraca do gry. "Pierwsze mecze nie będą wyglądały najlepiej"

Wszyscy dziś patrzą na Niemcy

Bundesliga jest pierwszą europejską ligą, która wróciła do gry. Za nią chcą podążyć inne, korzystając z niemieckich wzorców, gdzie piłkarzy przed meczem izoluje się w hotelu, regularnie mierzy im temperaturę, robi testy, a potem rozsadza na pustych trybunach i jak tylko można, ogranicza kontakt nie tylko z przeciwnikiem (zakaz witania przed meczem, wychodzenie z tunelu jeden po drugim), ale też z kolegami z drużyny (zakaz wspólnych cieszynek).

Najbardziej jednak wszystkim przeszkadza brak dopingu, do którego chyba trzeba się przyzwyczaić, bo nie zanosi się na to, by kibice prędko wrócili na stadiony.

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .Więcej o: