Zaskakująca decyzja ws. Krzysztofa Piątka! Jest skład Herthy na mecz z Hoffenheim

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom Krzysztof Piątek nie zagra od pierwszej minuty w meczu z Hoffenheim, którym jego Hertha Berlin wróci do rozgrywek Bundesligi. Polak usiądzie na ławce rezerwowych. Początek spotkania o 15:30. Relacja na żywo w Sport.pl.

W sobotę o 15:30 Hertha Berlin, z Krzysztofem Piątkiem w składzie, zagra na wyjeździe z Hoffenheim. Dla gospodarzy to będzie niezwykle ważny mecz, bowiem do 6. w tabeli Schalke tracą zaledwie 2 punkty i zrobią wszystko, aby włączyć się do walki o awans do Ligi Europy. Przed przerwą spowodowaną pandemią koronawirusa w pięciu ostatnich spotkaniach zdobyli zaledwie 2 "oczka".

Hertha bez Piątka w pierwszym składzie

Hertha zmieniła trenera w trakcie przerwy w rozgrywkach. Nowym trenerem został Bruno Labbadia, który według wcześniejszych zapowiedzi miał zdecydować się na grę w systemie 4-3-3, z Krzysztofem Piątkiem grającym na środku linii ataku. Jak podkreślają dziennikarze "Der Tagesspiegel", Labbadia będzie chciał, aby jego zespół był aktywny i agresywny w ofensywie, skupiał się przede wszystkim na swoich mocnych stronach.

Tymczasem Krzysztof Piątek nie zagra w meczu z Hoffenheim od pierwszej minuty. Polak usiądzie na ławce rezerwowych, a na boisku zamiast niego pojawi się Vedad Ibisević.

Skład Herthy na mecz z Hoffenheim:

Jarstein - Pekarik, Torunarigha, Boyata, Plattenhardt - Skjelbred, Grujić – Lukebakio, Cunha, Mittelstädt -Ibisević

Początek meczu Hertha - Hoffenheim w sobotę o 15:30. Relacja na żywo na Sport.pl.