Szokujący obrazek z 2. Bundesligi. Tak teraz wygląda ławka rezerwowych. Piłkarze przeniesieni

W sobotę do gry powraca Bundesliga. Nieco wcześniej od najwyższej klasy rozgrywkowej swoje mecze rozpoczęła już 2. Bundesliga. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak wygląda stosowanie zasad dystansu przez zawodników, m.in. rozmieszczenie zawodników na "ławce rezerwowych", znajdującej się na trybunach.

Bundesliga w sobotę wznawia rozgrywki. Wszystkie mecze będą jednak odbywać się za zamkniętymi drzwiami, bez udziału kibiców. Osoby znajdujące się na stadionie są dokładnie poinstruowane, w jaki sposób zajmować swoje miejsca, aby dostosować się do wszystkich zasad dystansu społecznego.

Zobacz wideo Bundesliga wraca do gry. "Pierwsze mecze nie będą wyglądały najlepiej"

Tak się dzieje podczas meczów 2. Bundesligi, której spotkania rozpoczęły się o godz. 13:00. Kamery telewizyjne pokazały, jak rozmieszczeni są zawodnicy na "ławce rezerwowych", znajdującej się na trybunach poszczególnych stadionów. Wszyscy muszą znajdować się w określonej odległości od siebie.

Piłkarze znajdujący się na 'ławce rezerwowych'Piłkarze znajdujący się na 'ławce rezerwowych' Eleven Sports

Padły już także pierwsze bramki w sobotnich meczach 2. Bundesligi. Pierwsza z nich padła w spotkaniu SSV Jahn Regensburg z Holstein Kiel. W 3. minucie meczu dośrodkowanie z rzutu rożnego wykorzystał Lee Jae-sung.

Mecze czołowej klasy rozgrywkowej rozpoczną się o godz. 15:30. W sobotę swoje spotkania rozegrają m.in. Hoffenheim, który zagra z Herthą Berlin z Krzysztofem Piątkiem w składzie, Borussia Dortmund z Schalke, czy RB Lipsk, które podejmie na własnym stadionie Freiburg. Relacja z tych spotkań na Sport.pl.

Przeczytaj także:

Więcej o: