Lewandowski wskazał najlepszy mecz w swojej karierze. "Nie zapomnę tego"

Robert Lewandowski postanowił podzielić się na portalu spox.com swoimi przemyśleniami dot. współpracy z Hansim Flickiem i Miroslavem Klose, a także zdradził, jaki był najlepszy mecz w jego karierze.

Bundesliga po ponad dwumiesięcznego przerwie jako pierwsza z lig Top 5 wznowi rozgrywki mimo panującej pandemii koronawirusa. Restart ligi nastąpi 16 maja, a dzień później swój pierwszy mecz zagra Robert Lewandowski, który wyleczył uraz doznany w meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów z Chelsea.

Zobacz wideo Bundesliga wraca do gry.

Lewandowski o współpracy z Flickim, Klose i najlepszym meczu w karierze

Polak przed wznowieniem rozgrywek postanowił odpowiedzieć na kilka pytań w rozmowie z portalem spox.com. Napastnik został zapytany o współpracę z Hansmi Flickiem i jego nowy asystentem, którym niedawno został Miroslav Klose. - To dla nas świetna wiadomość. W ciągu ostatnich kilku miesięcy wszyscy widzieliśmy, jak dobrze do niego pasuje. Dzięki niemu wszyscy idą w tym samym kierunku pod względem współpracy i komunikacji. Ufamy mu. To bardzo ważne i cieszę się z tego. Mam nadzieję, że wygramy razem wiele tytułów - powiedział Lewandowski o Hansim Flicku.

Polak został również zapytany o to, jak wygląda jego współpraca z Miroslavem Klose. - Znam Miro. Był świetnym zawodnikiem i wiem, że może nam pomóc dzięki swojemu doświadczeniu i umiejętnościom. Można nauczyć się czegoś nowego od każdego trenera, aby stać się lepszym zawodnikiem - zdradził polski napastnik. 

Na koniec Lewandowski wskazał najlepszy mecz w swojej karierze. - Jest ich wiele. Ale powiedziałbym, że kiedy zdobyłem pięć bramek w ciągu dziewięciu minut przeciwko Wolfsburgowi. To było wyjątkowe, w rzeczywistości niemożliwe. Nigdy nie mogłem o tym marzyć i nie zapomnę tego. Ale mam też w pamięci cztery bramki w barwach Borussii Dortmund przeciwko Realowi Madryt w półfinale Ligi Mistrzów w 2013 roku - zakończył Lewandowski.

Przeczytaj także:

Więcej o: