Neuer ma nową partnerkę. Jest o 15 lat młodsza, ale bardzo podobna do żony bramkarza!

Jak donosi portal Bunde.de, 34-letni Manuel Neuer zaczął się spotykać z o 15 lat młodszą dziewczyną. Bramkarz Bayernu Monachium od roku żyje w sepracji ze swoją żoną Niną.

Bundesliga może wrócić w drugiej połowie maja, będzie na to zgoda władz - pisze agencja DPA. Jej słowa potwierdza oficjalnie kanclerz Niemiec Angela Merkel, która podkreśliła także, że dozwolone będą także treningi na świeżym powietrzu. A, że przez brak meczów trwa "sezon ogórkowy", to niemieckie media rozpisują się o różnych historiach pozaboiskowych. Teraz bohaterem brukowców stał Manuel Neuer.

34-letni bramkarz Bayernu Monachium od roku jest w separacji ze swoją żoną 27-letnią Niną Neuer. Jak donosi portal Bunde.de, Neuer ma już nową wybrankę serca, która - jak czytamy w artykule - wygląda niezwykle podobnie do Niny. 19-letnia Anika mogłaby być jej siostrą. "Obie mają długie blond włosy, delikatną sylwetkę i lubią nosić modne ubrania" - czytamy. 19-latka studiuje projektowanie mody. Nowa para spędza niemal każdą wolną chwilę razem w dolinie Tegernsee. Co więcej: Anika wydaje się już integralną częścią rodziny.

Zobacz wideo Top 5 goli Roberta Lewandowskiego w sezonie 19/20 [ELEVEN SPORTS]

Mocny wywiad Manuela Neuera. "Jestem zły. Nie znałem klubu od tej strony"

 - Oczywiście, że jestem zły. Wszystkie moje negocjacje z Bayernem odbywały się przez lata z pełnym zaufaniem, nic nie wyciekało. A teraz ciągle trafiają do mediów jakieś szczegóły, do tego nie zawsze prawdziwe - mówi w "Bildzie" Manuel Neuer, odpowiadając na zarzuty, że żąda od Bayernu nierealnych warunków nowej umowy. Wciąż jego przyszłość nie jest jasna, ale prawdopodobnie zostanie w Monachium na kolejne lata.

Więcej o: