Jupp Heynckes krytykuje hitowy transfer Bayernu. "On jest przeceniany"

Jak twierdzi Jupp Heynckes, wartość Leroya Sane jest przeceniana. Przed 24-letnim Niemcem jeszcze dużo pracy, jeżeli chce zostać jednym z najlepszych piłkarzy na świecie.

O transferze Leroya Sane do Bayernu Monachium mówiono w ostatnim letnim oknie transferowym. Do transakcji nie doszło, ponieważ piłkarz doznał kontuzji. W ostatnich tygodniach do tematu wrócił agent 24-letniego Niemca - Damir Smoljan, który przyznał, że Sane podjął już decyzję. Były trener Bayernu, Jupp Heynckes uważa, że piłkarz Manchesteru City jest znacznie przeceniany.

- Moim zdaniem Leroy Sane nie robi takiego wrażenia, aby nazywać go absolutnie topowym piłkarzem. Myślę, że znalazł się na rozdrożu. Albo będzie nad sobą ciężko pracował, albo po prostu pozostanie wyjątkowym talentem - powiedział w rozmowie z niemieckim "Bildem" Jupp Heynckes

Zobacz wideo

Leroy Sane zdecydował, ale musi być przygotowany do podjęcia wielkiego kroku

Przenosiny Leroya Sane do Bayernu Monachium są opisywane jako jeden z największych transferów bawarskiego klubu. Agent piłkarza twierdzi, że Bayern jest jedynym klubem, w którym 24-latek wyobraża sobie kontynuację swojej kariery. Władze Manchesteru City żądają 88 milionów funtów. Dla Juppa Heynckesa jest to zbyt wysoka kwota za zawodnika.

- On musi być gotowy do podjęcia wielkiego kroku, ponieważ przebłyski talentu od czasu do czasu nie mają sensu. Szczerze wam powiem, że ta cena jest nieuzasadniona - powiedział były trener Bayernu Monachium

Leroy Sane doznał kontuzji w meczu o Tarczę Wspólnoty z Liverpoolem. Klubowi lekarze przekazali diagnozę - uszkodzenie więzadła krzyżowego przedniego w prawym kolanie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.