Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Barcelona wkracza do gry! "Myśli o transferze gwiazdy". To byłby hit

Jadon Sancho może odejść z Dortmundu i trafić do mistrza Hiszpanii jako opcja alternatywna. "FC Barcelona myśli o transferze gwiazdy Borussii, jeśli nie uda się sprowadzić Neymara" - donosi kataloński "Sport".

Zawirowań transferowych wokół Jadona Sancho nie ma końca. Młody Anglik rozgrywał znakomity sezon do momentu aż nie został przerwany z powodu pandemii koronawirusa. W 35 meczach strzelił 17 goli i zanotował aż 19 asyst we wszystkich rozgrywkach. Sancho był już łączony z Manchesterem United, Chelsea i Liverpoolem, a najnowsza propozycja pochodzi z FC Barcelony, o czym donosi kataloński "Sport" w swoim sobotnim wydaniu, umieszczając piłkarza na okładce.

Zobacz wideo Trwa odmrażanie piłki nożnej.

Okładka dziennika katalońskiego 'Sport' z Jadonem SanchoOkładka dziennika katalońskiego 'Sport' z Jadonem Sancho Twitter

Jadon Sancho planem awaryjnym dla Barcelony

Dziennik pisze, że zawodnik Borussii Dortmund stanowi alternatywę dla Neymara, którego przejście do FC Barcelony jest zagrożone ze względu na szalejącą w całej Europie pandemię koronawirusa i straty finansowe, jakie poniósł mistrz Hiszpanii. "FC Barcelona myśli o transferze gwiazdy Borussii, jeśli nie uda się sprowadzić Brazylijczyka. Klub Bundesligi chce za niego 130 milionów euro" - możemy przeczytać w dzienniku "Sport".

Przeczytaj także: