Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Robert Lewandowski znów imponuje! Tylko spójrzcie na te nogi. Niebywałe

Piłkarze Bayernu Monachium już nie mogą doczekać się wznowienia Bundesligi. Jednym z najbardziej aktywnych podczas ostatniego treningu był Robert Lewandowski, który nic nie stracił ze swojej formy fizycznej podczas kwarantanny. Polakiem zachwycają się kibice. "Jego mięśnie są ze stali" - napisał jeden z fanów pod zdjęciem "Lewego" na profilu mistrza Niemiec w mediach społecznościowych.

Robert Lewandowski i Bundesliga jednak nie wrócą tak szybko do gry. "9 maja już nierealny" - pisze "Sueddeutsche Zeitung". Ministerstwo pracy analizuje projekt wznowienia rozgrywek, ale władze państwowe raczej nie wypowiedzą się na jego temat wcześniej niż 6 maja - pisał kilka dni temu Paweł Wilkowicz w swoim tekście. Piłkarze od niedawna trenują w małych grupkach, aby zachować formę i być gotowi do wznowienia Bundesligi.

Zobacz wideo Trwa odmrażanie piłki nożnej.

W poszczególnych drużynach ligi niemieckiej zajęcia odbywają się z zachowaniem zasady bezpiecznej odległości do minimum 1,5 metra. Oprócz tego mają zakaz podawania sobie rąk sobie rąk, przebywania w szatni oraz jedzenia wspólnych posiłków.

Imponujące zdjęcie Lewandowskiego z treningu Bayernu Monachium

Bayern Monachium za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych postanowił opublikować najnowsze zdjęcia z treningu. Widać na nich wielu piłkarzy, ale szczególną uwagę zwróciła fotografia z Robertem Lewandowskim. Na jednej z nich napastnik mistrza Niemiec kopie piłkę i ma napięte wszystkie mięśnie nóg. Na profilu mistrza Niemiec pod postem pojawiło się sporo opinii, a jeden z fanów Bayernu i "Lewego" postanowił napisać kilka słów o wyczerpującym treningu. "Jego nogi są ze stali" - brzmi treść komentarza na Instagramie.

 

Przeczytaj także: