Polski bramkarz coraz bliżej transferu. Chce go legendarny niemiecki klub

Coraz więcej wskazuje na to, że Rafał Gikiewicz w letnim oknie transferowym zmieni klub. Negocjacje na temat nowej umowy z Unionem Berlin toczą się mozolnie, a w kolejce do pozyskania polskiego bramkarza ustawia się coraz więcej chętnych. Teraz do tego grona dołączył HSV Hamburg, legendarny niemiecki klub, który do momentu spadku z Bundesligi w 2018 roku grał w niej od początku jej istnienia.

29 meczów rozegrał w tym sezonie Rafał Gikiewicz. Bramkarz Unionu Berlin przez wielu ekspertów uznawany jest za jednego z najlepszych golkiperów całej ligi niemieckiej. Nie dziwi więc coraz większe zainteresowanie jego osobą.

Zobacz wideo Gikiewicz: Przedstawiłem się Fabiańskiemu: cześć, jestem Rafał. Powiedział, żebym nie przesadzał

Rafał Gikiewicz coraz bliżej zmiany klubu. Jest kolejny zainteresowany

Ostatnio tureckie media informowały o tym, że pozyskaniem Gikiewicza interesuje się Besiktas. Klub ze Stambułu rozpoczął bowiem poszukiwania następcy Lorisa Kariusa, który po sezonie zakończy wypożyczenie z Liverpoolu. Turcy nie zamierzają wykupować Niemca, preferując sprowadzenie innego zawodnika. - Ostateczna decyzja należy do bramkarza, który jest uważany za jednego z pięciu najlepszych bramkarzy w Niemczech - pisała Burcu Eken, turecka dziennikarka.

Teraz dziennikarze "Bilda" stwierdzili, że Gikiewicz może przejśc do HSV Hamburg. 3. klub zaplecza Bundesligi miał się już kontaktować z reprezentantem Polski, którego w swoim zespole wciąż widzą także właściciele Unionu Berlin. Rozmowy na temat podpisania nowej umowy ze stołecznym klubem toczą się jednak bardzo mozolnie i coraz więcej wskazuje na to, że nie zakończą się powodzeniem.

Przeczytaj także:

Więcej o: