Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

"Myślę, że to ja zainspirowałem Roberta Lewandowskiego do TikToka"

- Kilku piłkarzy ma już TikToka. Myślę, że to ja ich zainspirowałem. Pierwszą osobą, która przycohdzi mi do głowy, jest Robert Lewandowski - mówi Alphonso Davies, piłkarz Bayernu Monachium.

19-letni Alphonso Davies to rewelacja tego sezonu. Niedawno podpisał nowy kontrakt z Bayernem Monachium do 2025 roku a teraz robi furorę na TikToku. Jak stwierdził w rozmowie z BBC, po zakończeniu kariery chciałby zostać aktorem, a jego idolami są Idris Elba oraz Dwayne "The Rock" Johnson. Kanadyjczyk wyjaśnił, dlaczego decyduje się na publikację filmików.

 

- Wrzucam takie rzeczy na media społecznościowe, by kibice mogli poznać mnie i inną piłkę nożną od innej strony. Moim kolegom to się podoba. Trochę sobie żartują, ale moje TikToki nie przeszkadzają im, dopóki dobrze spisuję się na boisku - stwierdził Davies.

- Kilku piłkarzy ma już TikToka. Myślę, że to ja ich zainspirowałem. Pierwszą osobą, która przychodzi mi na myśl jest Robert Lewandowski. Może to ja go zainspirowałem, choć nie jestem pewny, może wziął ten pomysł skądś indziej. Staram się używać zabawnych doświadczeń w życiu prywatnym jako sposób na prezentowanie siebie - mówi Davies.

Zobacz wideo Robert Lewandowski show! Takiego występu jeszcze nie było

Po co Lewandowski wygłupia się w internecie? "Po wrzutce Dudy ludzie oszaleli"

Robert Lewandowski z przytupem wszedł w świat TikToka. Filmiki kapitana kadry obejrzano już prawie 50 milionów razy, a ich odbiór jest skrajnie różny, choć zdecydowanie więcej opinii jest bardzo pozytywnych. Dlaczego 31-letni piłkarz zaczął "wygłupiać" się na platformie, w której 90 procent użytkowników ma maksymalnie 19 lat i co może na tym zyskać? O tym w swoim tekście pisze Piotr Majchrzak >>

Przeczytaj też: