Krzysztof Piątek nie wiedział, do jakiego klubu trafił? "Może podali mu złe informacje"

Ondrej Duda został zapytany o transfer Krzysztofa Piątka do Herthy Berlin. - Śmiałem się, kiedy Krzysztof mówił, że chce grać z Herthą w Lidze Mistrzów. Nie wiem, co mu powiedzieli, gdy przychodził - powiedział Słowak w programie "Hejt Park" na Kanale Sportowym.

W styczniu Ondrej Duda został wypożyczony z Herthy Berlin do Norwich City. Tym samym minął się w stolicy Niemiec z Krzysztofem Piątkiem, który kilka dni później dołączył do Herthy. Duda był gościem piątkowego programu "Hejt Park" na Kanale Sportowym. Zapytany o transfer Piątka z Milanu do Herthy przyznał, że był zaskoczony słowami Polaka. 

Zobacz wideo

Piątek popełnił błąd, wybierając Herthę?

- Śmiałem się, kiedy Krzysztof mówił, że chce grać z Herthą w Lidze Mistrzów. Nie wiem, co mu powiedzieli, gdy przychodził. Może podali mu złe informacje. Gdy ja odchodziłem z klubu, to nie było łatwo - powiedział Duda. Piątka przeniósł się do Herthy z Milanu za 24 mln euro. Dotychczas zagrał sześć spotkań w Bundeslidze, w których strzelił jednego gola. Ekipa z Berlina jest na 13. miejscu w tabeli. Ma jednak wielkie plany, by być w czołówce. 

- Berlin to super miejsce, ale myślę, że nie do końca wiedział, jaka jest sytuacja klubu. Na pewno Hertha będzie szła do przodu. Nie wiem jednak, czy to odpowiedni zespół dla Piątka. Przejście tam z Milanu to krok wstecz - dodał Duda, który w przeszłości był m.in. zawodnikiem Legii Warszawa.

Przeczytaj też:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .


 

Więcej o: