Rafał Gikiewicz może zostać następcą Lorisa Kariusa. Jest zainteresowanie dużego klubu!

Rafał Gikiewcz w letnim oknie transferowym może zmienić klub. Podpisaniem kontraktu z bramakrzem Unionu Berlin mocno zainteresowany jest Besiktas - informuje Burcu Eken, turecka dziennikarka.

29 meczów rozegrał w tym sezonie Rafał Gikiewicz. Bramkarz Unionu Berlin przez wielu ekspertów uznawany jest za jednego z najlepszych golkiperów całej ligi niemieckiej. Nie dziwi więc coraz większe zainteresowanie jego osobą.

Zobacz wideo Gikiewicz: Przedstawiłem się Fabiańskiemu: cześć, jestem Rafał. Powiedział, żebym nie przesadzał

Rafał Gikiewicz może zostać następcą Lorisa Kariusa. Jest zainteresowanie dużego klubu

W ostatnich miesiącach media informowały o tym, że Gikiewiczem interesuje się coraz większa liczba klubów. Union chciał proponował mu co prawda nowy kontrakt, ale z różnych względów 32-latek nie zdecydował się na jego podpisanie. Dzięki temu w czerwcu będzie mógł przejść do innej drużyny na zasadzie wolnego transferu.

Możliwość pozyskania Gikiewicza za darmo zamierza wykorzystać Besiktas Stambuł. Jeden z najlepszych tureckich klubów rozpoczął poszukiwania następcy Lorisa Kariusa, który po sezonie zakończy wypożyczenie z Liverpoolu. Turcy nie zamierzają wykupować Niemca, preferując sprowadzenie innego zawodnika. - Ostateczna decyzja należy do bramkarza, który jest uważany za jednego z pięciu najlepszych bramkarzy w Niemczech - pisze Burcu Eken, turecka dziennikarka.

Więcej o: