Wartość Krzysztofa Piątka drastycznie spadła. Hertha w obniżce cen widzi swoją szansę

- Wartość Krzysztofa Piątka spadła z 27 mln euro do 21,5 mln - przyznał dyrektor generalny Herthy Berlin Michael Preetz. Hertha w obniżce cen za piłkarzy widzi swoją szansę.

Koronawirus sparaliżował rozgrywki piłkarskie na świecie. Nie grają niemal wszystkie ligi, w tym także Bundesliga. Spadła wartość poszczególnych piłkarzy, co potwierdził dyrektor generalny Herthy Berlin Michael Preetz. Jego zdaniem to szansa na zakup dobrych zawodników w promocyjnych cenach, a zespół ze stolicy Niemiec będzie potrzebował latem wzmocnień. - Szanse na zatrudnienie dobrego piłkarza w dobrej cenie nigdy nie były większe. Wirus drastycznie zredukował wartości piłkarzy na rynku. Na przykład Krzysztof Piątek jest nagle wart 21,5 miliona zamiast 27 milionów euro - powiedział dyrektor generalny Herthy Berlin, Michael Preetz, cytowany przez sport1.de.

Zobacz wideo "Piątek przed nikim nie zamierza się kłaniać. Trafił w dobre miejsce"

Hertha szuka wzmocnień

Hertha jest w trudnej sytuacji. Zajmuje 13. miejsce w tabeli Bundesligi, ma tylko sześć punktów przewagi nad strefą barażową. Kilka dni temu zatrudniła nowego trenera Bruno Labbadię. Plany w Berlinie są ambitne. - Chcemy kolejnych transferów. Szukamy bramkarza, skrzydłowego i prawego obrońcy - dodał Preetz. Piątek dołączył do Herthy w styczniu, przechodząc z Milanu za 28 mln euro.

Przeczytaj też:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida  i  na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .

Więcej o: