Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Co czyta Robert Lewandowski? Jakiej słucha muzyki? Specjalna ankieta z udziałem Polaka

Co teraz czyta Robert Lewandowski? W jakie gry gra? Jak często trenuje? I na co wreszcie ma czas? Na te pytania odpowiada polski piłkarz w ankiecie przeprowadzonej przez niemiecką gazetę "Bild".

Niemiecka federacja przygotowała plan powrotu Bundesligi. Znajduje się w nim tzw. "koncept medyczny", który zawiera procedury testowania piłkarzy na obecność koronawirusa. Zakłada on również, że liga miałaby wrócić już 9 maja - informuje waz.de. Już 23 kwietnia ma zaś dojść do spotkania szefów związków i wówczas zapadnie ostateczna decyzja, czy liga wróci w maju, ale coraz więcej wskazuje na to, że propozycja zostanie przyjęta. Do tego czasu niemieccy dziennikarze mogą więcej czasu poświęcić życiu prywatnemu zawodników. "Bild" zrobił ankietę i pytał zawodników, czym się zajmują podczas kwarantanny.

Zobacz wideo Robert Lewandowski show! Takiego występu jeszcze nie było

Ankietowany: Robert Lewandowski

  • Co teraz czytam: Dla naszej córki Klary: Julian Tuwim - "Lokomotywa"
  • Czego słucham: R&B, relaksująca muzyka
  • Co oglądam/ w co gram: wiele nowości
  • Na co w końcu mam czas: dla mojej rodziny
  • Czego najbardziej mi brakuje: regularnej, codziennej rutyny
  • Ile trenuje w ciągu dnia: 90 minut. Najlepiej z ćwiczeniami siłowymi

Robert Lewandowski deklasuje! Prawdziwa dominacja. Elber: Jest najlepszy 

Robert Lewandowski jest najlepszym snajperem Bayernu w XXI wieku. I świetnym piłkarzem. Jest też najbardziej kompletną "dziewiątką" na świecie i to wielka przyjemność, że mogę go oglądać na boisku - mówi portalowi WP SportoweFakty Giovane Elber. 39 bramek i pięć asyst w 33 meczach - tak prezentuje się bilans Roberta Lewandowskiego w tym sezonie.