Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Bayern blisko dużego wzmocnienia! Nie muszą nawet płacić za lidera drużyny rywala

Niemieckie media podają, że Bayern Monachium jest bardzo zainteresowany sprowadzeniem gwiazdy Bayeru Leverkusen - Charlesa Aranguiza. Kontrakt piłkarza wygasa w czerwcu, więc nie trzeba za niego płacić kwoty odstępnego.

Bayern Monachium jest bardzo zainteresowany podpisaniem kontraktu z Charlesem Aranguizem pomocnikiem Bayeru Leverkusen. Informacje o możliwym transferze podają niemieckie media, ale newsa jako pierwszy przekazał Mark Cardenas z "Al Aire Libre PM".

30-letni Aranguiz gra na pozycji środkowego pomocnika, a w Bundeslidze pojawił się w 2015 roku. Jego umowa z niemieckim klubem wygasa jednak 30 czerwca i już teraz piłkarz może podpisać umowę z nowym zespołem.

Zobacz wideo Lewandowski nie będzie zawiedziony! Bayern szykuje hit. "Zapytają go o zdanie"

Idealny zastępca Kimmicha?

78-krotny reprezentant Chile jest niekwestionowanym liderem Bayernu Leverkusen, a ostatnio trener Peter Bosz stwierdził nawet, że "z Charly'm gra się zdecydowanie łatwiej". Eksperci dodają, że Chilijczyk jest zawodnikiem, który mógłby znakomicie odciążyć Joshuę Kimmicha i wydaje się być jego idealnym zastępcą. 

Bayern będzie musiał stoczyć walkę z wieloma europejskimi klubami. Doświadczony Aranguiz prawdopodobnie nie miałby szans na wywalczenie sobie miejsca w podstawowym składzie, ale miałby okazje na podpisanie umowy z klubem z absolutnego topu.  

Przeczytaj także: