Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Mario Goetze odchodzi z Borussii Dortmund! "Bardzo trudna decyzja"

Jak podaje "Dailymail", Mario Goetze jest zdecydowany opuścić Borussię Dortmund. Niemiec po zakończeniu obecnego kontraktu z niemieckim klubem ma odejść w inne miejsce na zasadzie wolnego transferu. "Chcę zmienić otoczenie" - opowiedział.

Goetze niedawno zmienił agenta, którym został Reza Fazeli. Ma on pomóc wybrać odpowiednią opcję dla pomocnika. "Czekam na efekty tej współpracy, przekonała mnie jego postać i to, jak wygląda pozycja agencji International Soccer Management" - stwierdził zawodnik cytowany przez "Dailymail". 

Mario Goetze odejdzie z Borussii Dortmund. "Chcę zmienić otoczenie"

Niemiec odejdzie z Borussii Dortmund po zakończeniu obecnego sezonu. Jego kontrakt obowiązuje do końca czerwca, a potem będzie mógł opuścić klub na zasadzie wolnego transferu. Jako możliwości dla zawodnika wymienia się Liverpool i AC Milan. "Podjąłem tę bardzo trudną decyzję, chcę zmienić otoczenie. Ostatecznie potwierdzę ją, gdy uspokoi się sytuacja na świecie" - mówił Goetze. 

Mario Goetze jest zawodnikiem Borussii Dortmund od lipca 2016 roku. Wcześniej grał tu od czasów juniorskich, ale zdecydował się odejść do Bayernu Monachium w lipcu 2013 roku. W obecnym sezonie Bundesligi zagrał w trzynastu meczach, zdobywając trzy gole. 

Przeczytaj także:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .